Scroll Top

Prodüksiyon Hizmetleri

Yeni Nesil Medyanız !
Hadi bir Reklam Filmi!
Prodüksiyon denilince akla çok şey gelir. Biz de o çok şeyi yapıyoruz.
Detayları merak ediyorsan aşağıyı oku yetmezse bizi ara!

Pordüksiyon Hizmetleri

Prodüksiyon medya ve tanıtıma yönelik görsel çalışmalar ile sanatsal yapımları kapsayan geniş bir hizmet alanıdır. Prodüksiyon hizmetlerinin ortaya çıkarttığı ürünler günlük hayatın da vazgeçilmez bir parçası olduğu için hedef kitlelere ulaşma noktasında büyük önem taşır. Televizyon dizilerinden reklamlara, sinema filmlerinden radyo programlarına, Youtube kliplerinden tanıtım videolarına kadar izlediğimiz ve dinlediğimiz yapımlar prodüksiyon ürünüdür.

Prodüksiyon hizmetleri reklam ajansları ve yapım şirketleri tarafından sağlanır. Prodüksiyon hizmetlerinin kalitesi; alanında deneyimli, yapım süreçlerine hakim, profesyonel ekiplere ve son teknoloji ürünü ekipman varlığına bağlıdır. 

Biz de Monk’s Work Dijital Reklam Ajansı olarak İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’de müşterilerimize kaliteli prodüksiyon hizmetleri sunmakta ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktayız.

produksiyon scb

Prodüksiyon ne demek?

Fransızca kökenli prodüksiyon kelimesinin asıl anlamı üretimdir. Ancak günümüzde prodüksiyon tabiri, tanıtım ve reklama yönelik işitsel ve görsel uygulamalar ile televizyon, sinema vb. yapımlar için gerçekleştirilen çalışmaları anlatmak için kullanılmaktadır.

Radyo, televizyon, sinema alanlarında ve internetin yaygınlaşması ile birlikte sosyal medya ve web sitelerine yönelik tasarlanan büyük ya da küçük tüm yapımlar prodüksiyon hizmetleri kapsamında değerlendirilmektedir.

  • Fotoğraf ve video çekimi: Kurumsal kimlik ve marka imajını güçlendirmeye, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılmasına yönelik fotoğraf ve video filmi çekimi uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.
  • Reklam filmi: Firmanızın ve markanızın en iyi şekilde tanıtıldığı, hedef kitlenize sizi kısa sürede ulaştıracak reklam ve tanıtım filmlerini sıfırdan tasarlayarak size sunuyoruz.
  • Dijital tanıtım kampanyaları: İnternette daha etkin varlık göstermek, yeni müşteri kitlelerine ulaşmak, marka ve kimlik bilinirliğini artırmak isteyen tüm müşterilerimize dijital alanda etkin hizmetler vermekteyiz. Ajans olarak web tasarımıgrafik tasarım hizmetleri, sosyal medya ve blog yönetimi gibi hizmet kalemlerimizin yanında dijital tüm platformlara yönelik reklam ve tanıtım filmleri ile haber çekimleri deneyimli ekiplerimizce gerçekleştiriliyor

EKipman ve çekim hizmetleri

  • Orginazsyon
  • Drone
  • Aktüel Kamera
  • Stüdyo
  • Video , Fotoğraf ve Aksiyon Kamera 
  • Jimmy Jib
  • Işıklandırma ve Sahnelendirme 

ve daha fazlası

SOSYAL MEDYA

İşletmenizin tüm sosyal medyalarını sizin için yönetebilir, amaçladığınız hedefe sizi en erken  şekilde ulaştırabiliriz.
WEB TASARIM
 Web site oluşturabilir, revize edebilir veya Web sitenizin  trafiğini arttırabilir, hizmetlerinizi müşterilerinize iletebiliriz.
GRAFİK TASARIM
Firmanız veya şahsınız için tüm grafik işlerinizi ekibimizin tasarım zekasına bırakın! SCB Medya sizin için en iyisini bilir.

2D&3D Animasyon

Sizin için gerçek kişi çizgi karakterler modelleyebilir sahneler yaratıp onlara nesnelerle birlikte hareket verebiliriz.
Ürün&Model ÇEkimi
Yaptığımız çekimler ve çalışmalar ile ürününüzü ve markanızı kalite şekilde müşterinizle buluşturabiliriz.
REKLAM YÖNETİMİ
Sizin için Google, Facebook, Instagram, Youtube Linkedin gibi platformlarda reklam kampanyalarınızı yönetebiliriz.
Bilişim Hizmetleri
Sizin veya ofisinizin IT işlerini yönetebilir, istediğiniz mobil app oluşturabiliriz.
Daha fazla bilgi için tıklayın.
BASKI / MATBAA
Aklınıza gelebilecek tüm baskı işleriniz grafik tasarım aşamamızdan sonra sizin için basılabilir veya üretilebilir.
Daha fazla bilgi için tıklayın.