Scroll Top

Logo Tasarımı

Yeni Nesil Medyanız !
Logo Tasarımı: kimliğiniz
Logo Tasarımı

Bir markanın kalbinde, etkileyici bir logo bulunur. İyi tasarlanmış bir logo, markanın kimliğini yansıtan bir sembol olmanın çok ötesindedir. İşte burada devreye giriyoruz: SCB Medya olarak, sunduğumuz logo tasarım hizmeti ile markanızın ruhunu yakalayacak, sizi diğerlerinden ayıracak ve müşterilerinizi etkileyecek bir imza oluşturuyoruz.

Logo Tasarımı Gücü: İlk İzlenimde Kalıcı Etki

Müşterilerinizin markanızla ilk karşılaştığı şey, logo olacaktır. SCB Medya olarak, bu ilk izlenimde unutulmaz ve güçlü bir etki bırakmak üzere tasarım yapıyoruz. İyi bir logo, markanızın kişiliğini yansıtan, hedef kitlenize hitap eden ve rekabetin ötesinde bir izlenim bırakan bir öğe olmalıdır.

kurumsal kimlik tasarımı
Estetoria Logo Png
Yaratıcılıkta Sınır Tanımayan Ekibimiz

SCB Medya’nın logo tasarım hizmeti, yaratıcılıkta sınır tanımayan bir ekibin elinden çıkıyor. Deneyimli tasarımcılarımız, markanızın özünü anlamak için sizinle işbirliği yapar. Sadece bir logo değil, markanızın bir sembolü olan tasarımı, görsel olarak etkileyici ve anlam dolu bir şekilde oluştururuz. Her detay, markanızın hikayesini anlatmaya katkıda bulunur.

Özgün ve Tanınabilir: Markanız İçin Unutulmaz Logo

SCB Medya, tasarladığımız logoların sadece basılı materyallerde değil, aynı zamanda dijital platformlarda da etkileyici görünmesini sağlar. Web sitenizden sosyal medya profillerinize kadar, logonuz markanızın tutarlılığını korur ve her ortamda güçlü bir varlık sergiler.

Çeşitli Platformlarda Etkileyici Görünüm: Dijital ve Baskı Çözümleri

SCB Medya olarak, markanızın benzersizliğini vurgulamak için özgün ve tanınabilir logolar tasarlıyoruz. Logonuz, markanızın temel değerlerini, misyonunu ve vizyonunu yansıtmalıdır. Renk seçiminden tipografiye, grafik elemanlardan oranlara kadar her detay, markanızın öne çıkmasını sağlamak üzere özenle seçilir.

Marka kimliğinizi oluşturmanın zaman alıcı ve maliyetli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, SCB Medya olarak hızlı teslimat ve ekonomik fiyatlarla logo tasarımı hizmeti sunuyoruz. İhtiyacınıza yönelik etkileyici bir logo ile markanızı güçlendirmek için hemen bize ulaşın. 

Markanızın gücünü, SCB Medya’nın yaratıcı tasarımları ve profesyonel ekibi ile birleştirin. Eşsiz bir logo ile markanızı ön plana çıkarın, iz bırakın ve müşterilerinizi etkileyin. Hemen bizimle iletişime geçin, markanızın simgesini birlikte oluşturalım.

SOSYAL MEDYA

İşletmenizin tüm sosyal medyalarını sizin için yönetebilir, amaçladığınız hedefe sizi en erken  şekilde ulaştırabiliriz.
WEB TASARIM
 Web site oluşturabilir, revize edebilir veya Web sitenizin  trafiğini arttırabilir, hizmetlerinizi müşterilerinize iletebiliriz.
GRAFİK TASARIM
Firmanız veya şahsınız için tüm grafik işlerinizi ekibimizin tasarım zekasına bırakın! SCB Medya sizin için en iyisini bilir.

 

 

SCB Medya, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar. Logo tasarım sürecinde şeffaf iletişim, sizinle sürekli işbirliği ve sizden gelen geri bildirimlere açık olma prensipleriyle çalışırız. Sizin memnuniyetiniz, bizim başarımızdır.

 

 

2D&3D Animasyon

Sizin için gerçek kişi çizgi karakterler modelleyebilir sahneler yaratıp onlara nesnelerle birlikte hareket verebiliriz.
Ürün&Model ÇEkimi
Yaptığımız çekimler ve çalışmalar ile ürününüzü ve markanızı kalite şekilde müşterinizle buluşturabiliriz.
REKLAM YÖNETİMİ
Sizin için Google, Facebook, Instagram, Youtube Linkedin gibi platformlarda reklam kampanyalarınızı yönetebiliriz.
Bilişim Hizmetleri
Sizin veya ofisinizin IT işlerini yönetebilir, istediğiniz mobil app oluşturabiliriz.
Daha fazla bilgi için tıklayın.
BASKI / MATBAA
Aklınıza gelebilecek tüm baskı işleriniz grafik tasarım aşamamızdan sonra sizin için basılabilir veya üretilebilir.
Daha fazla bilgi için tıklayın.